پاسخ به سوالات عمومی شرکت کنندگان در  دوره های آموزشی مجتمع فنی دنیای حفاظت  :

1.کلاس های آموزشی در دنیای حفاظت معمولا” به چه صورت برگزار می گردند؟ کلاس ها معمولا” به صورت تئوری و عملی و به صورت 100% کارگاهی برگزار میشود تمامی امکانات ابزار و سخت افزار مورد نیاز به صورت اختصاصی در اختیار کلیه داوطلبین قرار میگیرد.سالن آموزشی بروز و مجهز به ویدئو پروژکتور و اینترنت می باشد.

2.مدت زمان آموزش دوره مقدماتی و پیشرفته و انتقال تصویر در دنیای حفاظت چند ساعت می باشد ؟ مدت زمان دوره دوربین مقدماتی 12ساعت و دوربین پیشرفته آی پی نیز 18 ساعت و مدت زمان دوره انتقال تصویر 4 ساعت  می باشد.

3.چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

4.آیا برای شرکت در دوره نیاز به تحصیلات مرتبط می باشد؟ خیر کلیه افراد با هر سطح از تحصیلات و تحصیلات غیرمزتبط در این دوره آموزشی می توانند شرکت کنند.شرکت در این دوره آموزشی بدون شرایط سنی و تحصیلی می باشد.

5.آیا برای شرکت در دوره مقدماتی دوربین مداربسته نیاز به گذراندن پیش نیاز هست ؟ خیر برای شرکت در دوره مقدماتی نیاز به پیش نیازی ندارید.تمام مقدمات مورد نیاز در ساعات اولیه دوره به داوطلبین آموزش داده می شود.

6.ظرفیت دوره آموزشی در دنیای حفاظت چند نفر است ؟ با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در حال حاضر هر دوره آموزشی با ظرفیت 8 نفر و با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی  و با  فاصله گزاری اجتماعی برگزار می گردد.
( باتوجه به بزرگ بودن سالن آموزشی امکان فاصله گزاری اجتماعی وجود دارد ) شایان ذکر است  استفاده از ماسک برای تمامی شرکت کنندگان و مدرسین  دوره ی آموزشی الزامی می باشد.

7.آیا محتوای آموزشی دوره در اختیار شرکت کنندگان دوره آموزشی قرار میگیرد ؟ بله مدرس مجموعه در کانال آموزشی دوره فایل پی دی اف به عنوان جزوه برای کاراموزان به اشتراک میگذارد.

8.زمانبندی شرکت در دوره های آموزشی به چه ترتیب می باشد ؟ دوره های آموزشی در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار میگردد تا افراد شاغل و داوطلبین شهرستانی هم بتواندد به راحتی در دوره آموزشی شرکت نمایند.

9.چه مدارکی برای ثبت نام در دوره آموزشی مورد نیاز است ؟کپی از صفحه اول شناسنامه ، کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی به همراه 2 قطعه عکس و پر کردن فرم ثبت نام

10.شرایط پرداخت شهریه دوره آموزشی به چه صورت می باشد؟ 50 درصد شهریه در مرحله پیش ثبت نام و مانده از مبلغ شهریه قبل از شروع دوره آموزشی پرداخت می گردد.

11.آموزش ها تا چه حد کاربردی هستند ؟ با فراگیر شدن سیستم های امنیتی و نیاز به استفاده از آن ها در هر مجموعه ای باعث شده تا امروزه نصب دوربین مداربسته یکی از دوره های پر طرفدار شاخه های فنی باشد و بازار کار خوبی را به خود اختصاص دهد. آموزشهای تخصصی دنیای حفاظت ویژه بازار کار هستند و منطبق با آخرین تولیدات سیستم های حفاظتی و نظارتی هستند  و مجتمع فنی دنیای حفاظت ضمانت کاربردی بودن دوره های آموزشی را رسما” می نماید ،کاراموز بعد از پایان دوره به راحتی میتواند وارد بازار شود.

12.سرفصل های دوره آموزشی دوربین مداربسته شامل چه مباحثی می باشد ؟ سرفصل های دوره شامل تمامی اطلاعات مقدماتی تا تخصصی نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته و همچنین آموزش مباحث استراتژی بازاریابی و فروش به منظور اشتغال بکار در بازار سیستم های نظارتی و حفاظتی می باشد.

13.آیا بعد از پایان دوره آموزشی می توان با استاد و مجموعه در ارتباط بود ؟ بله بعد از پایان دوره می توانید  بدون محدودیت با استاد در ارتباط  بوده و اشکالات پروژه های اجرایی خود را رفع نمایید در صورتیکه رفع اشکال شما به نسبت حجم پروژه پیچیده بوده و امکان رفع اشکال تلفنی وجود نداشته باشد تیم نصب دنیای حفاظت با حضور در محل نصب، پروژه را از طرف شما به مشتری تحویل می نماید. پشتیبانی شما به صورت نامحدود و تلفنی و یا حضوری انجام می شود.

14.آیا پس از پایان دوره آموزش نصب دوربین مداربسته گواهینامه معتبر صادر می شود؟بله پس از اتمام دوره گواهی نامه شرکت در پایان دوره آموزشی  شرکت مهندسی هیربد به صورت رایگان صادر می شود.

15.منظور از تضمینی بودن دوره نصب دوربین مداربسته چیست؟یعنی در صورت عدم یادگیری مباحث شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

16.چگونه افراد شاغل می توانند در دوره نصب دوربین مداربسته شرکت کنند؟افراد شاغل می توانند دوره آموزشی نصب دوربین مداربسته را در روزهای تعطیل و آخر هفته شرکت کنند.

17.آیا دنیای حفاظت شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شود. همچنین در صورت به حد نصاب رسیدن داوطلبین امکان برگزاری دوره با تمامی امکانات و تجهیزات کار عملی در شهرستان وجود دارد.

18.اصلی ترین مزیت دوره های آموزش حضوری نسبت به دوره آموزشی غیر حضوری دوربین مداربسته دنیای حفاظت در چیست ؟ امکان کارکردن عملی با کلیه ابزارها و تجهیزات کارگاهی اصلی ترین مزیت دوره است.

19.بازار کار دوربین مدار بسته چگونه است ؟ نصب دوربین مداربسته دارای بازار کار بسیار بزرگی می باشد. امروزه دوربین مداربسته در انواع ساختمان‌های اداری، مسکونی، تجاری، بهداشتی، صنعتی و غیره نصب می‌شود و در برخی از محیط‌ها مانند ادارات و فروشگاه‌ها نصب آن اجباری می‌باشد. این موضوع نشان از افزایش تقاضا برای نصب دوربین مدار بسته و رونق بازار کار نصب دوربین مدار بسته می دهد.

20.این دوره آموزشی مناسب چه گروه از علاقه مندان می باشد ؟ دوره آموزش سیستمهای نظارتی و حفاظتی مناسب  افراد  جویای  کار اشتغال و فراد جویای فن و  حرفه ی دوم ، کارکنان و مسئولین حوزه ی آی تی و حراست سازمانها و ارگانها و سایر علاقه مندان می باشد.

در صورتیکه پاسخ سوال خود را در مجموعه پاسخ به سوالات عمومی دوره های آموزشی  نیافتید می توانید با کارشناسان دپارتمان آموزش مجتمع فنی دنیای حفاظت از طریق شماره تماس های 09109608040-09359807373 در تماس باشید.یا از طریق فرم زیر اطلاعات تماس خود را ثبت نمایید تا کارشناسان دپارتمان آموزش با شما تماس بگیرند.

بنر دوره آموزشی دنیای حفاظت